Cherry Tree Cottage

Belangrijkste voorzieningen

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 1 bed

Locatie

    Cherry Tree Cottage Chipping Norton van 40 m² is gelegen op afstand van 4 km van Chipping Norton Golf Club en biedt toegang tot tal van toeristische attracties.

    Deze 1-slaapkamer villa biedt een welgelegen locatie op 10 minuten rijden van de Rollright Stones, terwijl natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Over Norton Park ervandaan liggen. Het Chipping Norton Museum of Local History is op een paar stappen verwijderd van dit vakantiehuis gelegen, en Lower End busstation is op 30 meter. Voor sportliefhebbers is Cherry Tree Cottage een ideaal startpunt om de sportscene van Chipping Norton te ontdekken, met het Open Air Swimming Pool - The Lido op 3 km afstand.

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Deze gesitueerde in Chipping Norton Cherry Tree Cottage heeft een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven. Gasten kunnen Britse gerechten proberen in The Salford Inn, gelegen op 50 meter. Deze 1-badkamer accommodatie biedt toegang tot Finstock treinstation, binnen 20 rijminuten verderop.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Cherry Tree Cottage Chipping Norton

    Tot de badkamerfaciliteiten van deze villa behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en handdoeken zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cherry Tree Cottage Chipping Norton Interieur foto Cherry Tree Cottage Chipping Norton Faciliteiten foto Cherry Tree Cottage Chipping Norton Keuken foto Cherry Tree Cottage Chipping Norton Kamer foto Cherry Tree Cottage Chipping Norton Keuken foto Cherry Tree Cottage Chipping Norton Interieur foto
    Cottage

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Cherry Tree Cottage Chipping Norton

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Cherry Tree Cottage Chipping Norton

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Cherry Tree Cottage?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Cherry Tree Cottage.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Cherry Tree Cottage Chipping Norton